Зеленський призначив нового секретаря РНБО

Зеленський призначив нового секретаря РНБО Фото : УНІАН

Олексій Данілов — уродженець міста Красний Луч (з 2016 року — Хрустальний) на Луганщині, у 90-х роках був головою міськради Луганська, під час Помаранчевої революції очолював луганський штаб Віктора Ющенка, з лютого до листопада 2005 року — голова Луганської ОДА, у 2006 році став депутатом Верховної Ради за списком "Блоку Юлії Тимошенко", з грудня 2007-го — заступник директора Інституту європейської інтеграції та розвитку. Об этом сообщает tp0552.in.ua со ссылкой на СМИ.

У липні 2019 року Зеленський призначив Данілова заступником секретаря РНБО.

Президент України Володимир Зеленський призначив Олексія Данілова секретарем Ради національної безпеки і оборони України, перед цим звільнивши з посади заступника секретаря РНБО, повідомляє "Інтерфакс — Україна".
Відповідні укази №733/2019 і №732/2019 від 3 жовтня розміщено на офіційному сайті глави Української держави в четвер.
24 липня президент України Володимир Зеленський призначив Олексія Данілова заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО).
"Призначити Данілова Олексія Мячеславовича заступником секретаря РНБО", — йдеться в указі президента від 23 липня 2019 року, оприлюдненому на сайті глави держави.
Згідно з інформацією з відкритих джерел, Данілов у 2005 році очолював Луганську облдержадміністрацію. Народний депутат України V скликання (з травня 2006-го до листопада 2007 року).
Нагадаємо, що Президент Володимир Зеленський звільнив Олександра Данилюка з посади секретаря Ради національної безпеки та оборони.

Джерело статті: “https://ipress.ua/news/zelenskyy_pryznachyv_novogo_sekretarya_rnbo_301288.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя