Поліцейські подякували двом прикарпатцям за те, що вони спіймали грабіжника

news-image: Поліцейські подякували двом прикарпатцям за те, що вони спіймали грабіжника
Очільник поліції Івано-Франківщини Володимир Голубош вручив подяки і подарунки поліцейському та батьку, які допомогли затримати зловмисника, який вчинив грабіж і тікав.

Їх відзначено 2 жовтня під час наради керівництва області за те, що 28 вересня затримали зловмисника у с. Гошів, що на Долинщині, інформує пресслужба обласної поліції Об этом сообщает versal-online.in.ua со ссылкой на СМИ.

Нагадаємо, до будинку громадянки проник грабіжник та обікрав її, а коли виходив з помешкання, власниця помітила його та кликала на допомогу небайдужих. В той момент Василь Новошицький, ветеран ОВС, відгукнувся і автівкою наздогнав грабіжника, а син Назарій Новошицький, який у той момент ніс службу, оперативно приїхав на допомогу у складі екіпажу СРПП Долинського відділення поліції.

Правоохоронці Івано-Франківщини вдячні чоловіку за активну громадську позицію, а сину – за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків і високу професійну майстерність.

additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small


Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/policeyski-podyakuvaly-dvom-prykarpatcyam-za-te-scho-vony-spiymaly-grabizhnyka.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя