У кандидата в нардепи від Волині «вкрали» передвиборчу програму


Журналісти читали та аналізували програми кандидатів у народні депутати та виявили, що у кандидата Ростислава Поклітара, що балотується у Чернівецькій області та у Юрія Цейка – на Волині, – ідентичні передвиборчі програми. Про це пише сайт kitsman.city. Об этом сообщает breach.in.ua со ссылкой на СМИ.

Ми побачили, що у одного з кандидатів — Ростислава Поклітара, який висунутий від політичної партії ВО «Свобода», передвиборча програма підписана чужим прізвищем, а саме — «Цейко Ю.Ф.».

Передвиборча програма, скачана зі сторінки кандидата Ростислава Поклітара.

Виявилось, що Юрій Цейко також є кандидатом від «Свободи» по 20 виборчому окрузі у Волинській області та його передвиборча програма аналогічна тій, яка на сайті ЦВК скачується зі сторінки кандидата Ростислава Поклітара.

Перевіривши цей документ через сервіс пошуку плагіату побачили 100% збіг у 5 передвиборчих програмах кандидатів на сайті ЦВК. Зокрема, одна з таких програм підписана кандидатом «Нємченко Ю.В.».

На сайті ЦВК — 5 програм із 100% співпадіння тексту.

У коментарі ТРК “Буковина” Ростислав Поклітар повідомив, що при реєстрації ЦВК могла переплутати програми. Водночас він каже, що цей текст програми його влаштовує, він її підтримує.

Швидше за все це сталося через те, що центральний штаб “Свободи” “штампує” однакові передвиборчі програми для свої кандидатів.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/u-kandydata-v-nardepy-vid-volyni-vkraly-peredvyborchu-prohramu/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя